ЛЕПА ВЕСТ: Пронађена мала Рускиња која је пре два дана нестала у Црној Гори
ОСМОГОДИШЊА девојчица Кјара из Русије која је нестала прекјуче у Црној Гори, пронађена је данас.
Фото: Приватна архива
Девојчица је видно исцрпљена и пребачена је у болницу на лекарски преглед.
Спасиоци су прво пронашли играчку у близини азила за напуштене животиње у Кавчу, што их је упутило да сузе рејон потраге и ускоро је девојчица пронађена у шипражју, у шуми која је од азила удаљена 600 до 700 метара ваздушне линије.
У потрагу за девојчицом, на позив Оперативног штаба за заштиту и спашавање Котор, одазвао се велики број грађана.
(Вијести)
Ускоро опширније
Препоручујемо
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (1)