БАХАТИ ВОЗАЧ КАЖЊЕН СА 1.100 ЕВРА - Подгоричанин прекорачио брзину за скоро 100 километара на час
ПОДГОРИЧАНИН И.К. (34) прекорачио је дозвољену брзину за скоро 100 км/х на магистралном путу Подгорица – Бар.
Фото: Управа полиције
Судија за прекршаје казнио је Подгоричанина новачном казном од 1.100 евра.
- Вршећи редовне контроле саобраћаја полиција је зауставила возача који је управљао возилом „голф“ и кретао се брзином брзином 174км/х ван насељеног места где је дозвољена брзина кретања до 80км/х - саопштено је из Управе полиције.
- Возио је брзином за скоро 100км/х већом од дозвољене на путном правцу Подгорица – Бар.
Из полиције нису саопштили да ли је имао дозволу за кретање у међуградском саобраћају.
Препоручујемо
ЦИРКУС У СКУПШТИНИ ЦРНЕ ГОРЕ: Либерал Поповић гађао председника Пословником! (ВИДЕО)
25. 03. 2021. у 13:48
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ТАЈНИ ДОГОВОРИ ИЗ 80их: Како су САД наоружавале Техеран, Регана умало коштало фотеље, умешан државни врх - афера Иран-Контра (ФОТО)
ОЛИВЕР Норт је амерички политички коментатор и пензионисани пуковник Корпуса америчких маринаца који сваком својом појавом подсети на контроверзе које се вежу за његово име.
09. 04. 2026. у 12:33
Коментари (1)