ЗАКОПАО КЕСУ СА ДРОГОМ У ДВОРИШТУ: Полиција ухапсила младића у Бијелом Пољу
ПОЛИЦИЈА је у Бијелом Пољу у четвртак ухапсила М.М. (22) из овог града, за кога се сумња да се бави уличном продајом наркотика.
Фото: С.Ђокић
Поступајући по наредби судије за истрагу Вишег суда у Бијелом Пољу, полиција је у насељу Никољац извршила претрес стана и других просторија које користи М.М. (22). Том приликом у дворишту је пронађена закопана кеса у којој су се налазила три пвц паковања марихуана тежине око 80 грама.
М.М. је лишен слободе и биће уз кривичну пријаву приведен вишем државном тужиоцу на даље поступање.
Препоручујемо
ПОГЛЕДАЈТЕ АКЦИЈУ МУП: Ево како су ухапшени дилери у Београду (ВИДЕО)
25. 11. 2020. у 14:14
ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: У Београду ухапшени нарко-дилери, заплењено 67 килограма дроге
25. 11. 2020. у 12:00
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (1)