ДРИТАН СТАО УЗ СРБЕ: Нема војне вежбе на Сињајевини! Абазовић од бранилаца планине затражио само једно (ВИДЕО)
17. 10. 2020. у 12:56
РУКОВОДСТВО Грађанског покрета УРА, на челу са председником те партије Дританом Абазовићем, придружило се браниоцима Сињајевине, који су целу ноћ провели на месту где је војска планирала да изведе војну вежбу.
Повезане вести
ЕПИСКОП ЈОАНИКИЈЕ БРАНИ ПЛАНИНУ: Вежбама на Сињајевини угрозићете природу
ЕПИСКОП ЈОАНИКИЈЕ БРАНИ ПЛАНИНУ: Вежбама на Сињајевини угрозићете природу
15. 10. 2020. у 14:54
НОВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О АМФИЛОХИЈЕВОМ СТАЊУ: Владика се бори са вирусом, ево како се осећа
ДАНАШЊИ налази митрополита Амфилохија показали су да су параметри запаљења изазване коронавирусом су у благом паду, вести су које нам овог поподнева стижу из Клиничког центра Црне Горе.
14. 10. 2020. у 19:11
МИЛУТИН ЂУКАНОВИЋ: Црна Гора се суочава са суновратом економије
- ЦРНА Гора се суочава са суновратом економије, који удружен са пандемијом Ковида -19 и са њом повезаним последицама, чини персепективу мале државе изузетно лошом, а са чим треба да се суочи нова Влада Црне Горе. Јавни дуг ће на крају ове године достићи 4 милијарде евра, што ће представљати готово 100 одсто БДП-а.
14. 10. 2020. у 18:11
КРИВОКАПИЋ ПОЗВАО ВУЧИЋА ДА ПОСЕТИ ЦРНУ ГОРУ: Желим пре свега, добре односе са Србијом!
ЦРНОГОРСКИ мандатар Здравко Кривокапић позвао је данас председника Србије Александра Вучића да посети ту земљу, истичући да Црна Гора жели добре односе са свима у региону, пре свега са Србијом
13. 10. 2020. у 11:43
АБАЗОВИЋ СЕ ОБРАТИО МИЛУ: Председник треба да се држи својих овлашћења - борба против корупције је приоритет нове владе!
ПРЕДРЕДСНИК црногорског Грађанског покрета УРА, чланице нове скупштинске већине у Црној Гори, Дритан Абазовић, изјавио је синоћ да је пред новом Владом пуно посла, највише на економском и здравственом плану, као и да ће један од највећих приоритета бити интензивна борба против корупције.
13. 10. 2020. у 09:54
Најновије из рубрике
МЕДОЈЕВИЋ: Спајић спреман да прихвати сваки ултиматум Хрватске
НАЈНОВИЈИ ултиматуми Владе Хрватске према Црној Гори су координисани са Милом Ђукановићем и његовим изаслаником у Влади, Ранком Кривокапићем, саопштио је председник Покрета за промјене Небојша Медојевић.
30. 07. 2026. у 20:00
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
У СТАНУ СКРИВАЛИ И СНАЈПЕР: Акција полиције у Херцег Новом, заплењено оружје, ухапшене четири особе (ФОТО)
СТАНОВЕ за које постоји сумња да су служили за скривање међународно тражених лица и припадника организованих криминалних група открила је полиција у Херцег Новом. У њима су пронађени оружје, експлозив и опрема за извршење тешких кривичних дела. Ухапшене су четири особе, саопштио је директор Управе полиције Лазар Шћепановић.
30. 07. 2026. у 17:33
ОД УЛТИМАТУМА ДО ПРИСВАЈАЊА ЗАСЛУГА: Епархија будимљанско-никшићка одбила условљавања и сама организовала прославу Вучедолске битке
Прослава 150 година Вучедолске битке првобитно је замишљена као велики јубилеј под покровитељством Општине Никшић и државних институција Црне Горе. Међутим, након што Српска православна црква није прихватила условљавање да Андрија Мандић и Марко Ковачевић буду говорници на свечаној академији, Општина се повукла из организације
30. 07. 2026. у 13:44
"ОДГОВОРИЋЕМО НА НЕПРИЈАТЕЉСКЕ АКЦИЈЕ": Амбасада Русије се огласили о одлуци Црне Горе и укидању безвизног режиме
АМБАСАДА Руске Федерације у Црној Гори огласила се саопштењем поводом одлуке Владе да од 1. новембра укине безвизни режим са Русијом.
29. 07. 2026. у 21:02
maniks
17.10.2020. 14:10
Skupo ce ovo Srbi da plate a i ne vide dalje od nosa a i zaboravili da je Dritan izjavio da nema povlacenja zakona
buki
19.10.2020. 10:03
@maniks - Имам утисак као да се Ви надате, како за Србе у ЦГ може бити и горе него што је било под Ђукановићем. Извините ако сам погрешно разумела Ваш коментар.