МИЛО ПОЗВАО НА КОНСУЛТАЦИЈЕ О МАНДАТАРУ: Кривокапић, Бечић и Абазовић у четвртак са Ђукановићем

ПРЕДСЕДНИК Црне Горе Мило Ђукановић упутио је позив за консултације о мандатару за састав Владе Црне Горе.

МИЛО ПОЗВАО НА КОНСУЛТАЦИЈЕ О МАНДАТАРУ: Кривокапић, Бечић и Абазовић у четвртак са Ђукановићем

Фото Митрополија ЦП

Из њговог кабинета саопштавају да су позив добили носиоци листа коалиција "За будућност Црне Горе" Здравко Кривокапић, "Мир је наша нација" Алекса Бечић и "Црно на бијело" Дритана Абазовић.

Термин предвиђен за консултације је четвртак, 8. октобар, у 11 часова.

- Након консултација, председник ће предлог, у складу са Уставом, доставити Скупштини Црне Горе, додаје се у саопштењу.

Као што је познато, нова парламентарна већина је на конститутивној седници Скупштине 23. септембра, одабрала Здравка Кривокапића као свог кандидата за мандатара. Предлог је потписао 41 посланик.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (1)

ГОДИНАМА ТАЈИЛА ИСТИНУ О ПОРЕКЛУ: Злата Петровић признала - Крила сам од сина да смо Роми, то му је представљало велики проблем