БЕРАНЦИ И ВЕЧЕРАС У ОДБРАНИ СВЕТИЊА: Деца на челу литије(ФОТО+ВИДЕО)
24. 08. 2020. у 19:53 >> 20:07
ГРАЂАНИ Берана и вечерас су кренули у одбрану светиња Српске православне цркве.
Најновије из рубрике
МИЛАН КНЕЖЕВИЋ: Моје пријатељске односе са Мандићем ипак ништа не може да угрози
ЛИДЕР Демократске народне партије у Црној Гори Милан Кнежевић саопштио је да ће та странка повући подршку Влади премијера Милојка Спајића, као и да ће у скупштинску процедуру упутити измене Закона о држављанству и предлог да се тробојка прогласи народном заставом, а открио је и детаље деловања ДНП у наредним данима и месецима.
31. 01. 2026. у 08:50
МЕДОЈЕВИЋ О БЕКСТВУ МЕДЕНИЦЕ: Актери криминалних радњи у ствари високи безбедносни функционери
ПРЕДСЕДНИК Покрета за промјене Небојша Медојевић коментарисао је за Јуроњуз бекство Милоша Меденице и казао да се од промене власти нису догодиле реформе које доносе дисконтинуитет са режимом ДПС.
30. 01. 2026. у 21:45
П*РНО ГОРА: "Њујорк пост" пише о с*кс афери Мирјане Пајковић и Дејана Вукшића
СЕКС скандал чији су главни актери бивша државна секретарка у црногорском Министарству људских и мањинских права Мирјана Пајковић и бивши шеф АНБ Дејан Вукшић стигао је и до САД.
30. 01. 2026. у 21:12
"ВИШЕ ОД 43% ГРАЂАНА ЦРНЕ ГОРЕ ИЗЈАСНИЛО СЕ ДА ГОВОРИ СРПСКИМ ЈЕЗИКОМ" Гујон: Та чињеница не може бити игнорисана у демократском друштву
ДИРЕКТОР Канцеларије за јавну и културну дипломатију Арно Гујон огласио се на друштвеној мрежи Икс.
30. 01. 2026. у 17:32
"ПОКАЗАЛИ СМО ДА ДРЖИМО РЕЧ" Кнежевић: Принципи испред фотеља
ДАНАС је Милан Кнежевић, кога с правом називају лидером Срба у Црној Гори, показао шта значи када неко држи до своје речи.
30. 01. 2026. у 15:37
Коментари (0)