ВИЈОРЕ СЕ БАРЈАЦИ УЗ НЕ ДАМО СВЕТИЊЕ: Никшић "заробљен" хиљадама аутомобила - највећа ауто-литија до сада! (ФОТО/ВИДЕО)
16. 08. 2020. у 19:35
КОЛОНА од више стотина возила из Петровића кренула је ка Никшићу.
Повезане вести
ВЕЛИКА ЛИТИЈА НА МОРУ: Будва брани светиње чамцима и баркама, на челу непрегледне колоне Бато Царевић (ВИДЕО)
У БУДВИ се одржава прва велика водена литија за одбрану светиња.
15. 08. 2020. у 19:00
СПЕКТАКУЛАРНА БАКЉАДА НА ЈАДРАНУ: Величанствени призори са прве литије на води (ВИДЕО)
НА друштвеним мрежама појавио се снимак спектакуларне бакљаде на Јадрану, која је приређена као део прве литије на води у Будви.
15. 08. 2020. у 22:04
Најновије из рубрике
ПОТЕРА ЗА МИЛОШЕМ МЕДЕНИЦОМ: Након пресуде му се изгубио траг
ОН је данас пред подгоричким Вишим судом осуђен на јединствену казну затвора од 10 година и два месеца.
28. 01. 2026. у 19:11
МЕДОЈЕВИЋ "ТУЧЕ" ПО ЂУКАНОВИЋУ: Лидер ПзП у свом стилу прокоментарисао пресуду Весни Меденици
ЛИДЕР ПзП Небојша Медојевић прокоментарисао је пресуду бившој председници Врховног суда Црне Горе Весни Меденици.
28. 01. 2026. у 17:39
ОГЛАСИЛА СЕ ЦРНОГОРСКА ДРЖАВНА СЛУЖБЕНИЦА О ИНТИМНИМ СНИМЦИМА: Имамо право да живимо слободно, уживам у кућним пословима
МИРЈАНА Пајковић, државна службеница Црне Горе о чијим експлицитним снимцима бруји цео регион последњих дана, поручила је да не може да каже да је то што се њен интимни садржај нашао у јавности "врста политичког обрачуна" јер "није чланица политичке партије".
28. 01. 2026. у 16:37
СКАНДАЛ "ДРМА" ЦРНУ ГОРУ: Службеница Владе која је на експлицитном снимку објавила поруке Дејана Вукшића
МИРЈАНА Пајковић, бивша државна секретарка у Министарству људских и мањинских права Црне Горе, објавила је на Инстаграму део преписке са Дејаном Вукшићем, бившим шефом АНБ, који је такође поднео оставку након што су у јавност процурили експлицитни снимци на којима се она налази.
28. 01. 2026. у 15:37
ВЕСНА МЕДЕНИЦА ОСУЂЕНА НА 10 ГОДИНА РОБИЈЕ: Бивша председница Врховног суда Црне Горе иде на робију са сином
БИВША председница Врховног суда Црне Горе Весна Меденица првостепено је осуђена на 10 година, саопштила је председница већа Вишег суда у Подгорици, судија Весна Ковачевић.
28. 01. 2026. у 15:00
Mia
16.08.2020. 19:48
Hvala Bogu sto je srpski duh nesalomiv i sto jos cojstva u CG ima. Podrska braci.
Milan
16.08.2020. 19:54
A zašto je ta vest uopšte bitna ???? Nažalost ali stvarno je u pravu Djukanovic kad kaže da pritisci dolaze iz Srbije. Ja stvarno mislim da je ovo stvar Crne Gore i mi nema šta da se mešamo u njihove stvari.
Biki890
16.08.2020. 20:38
@Milan - Kakav pritisak iz CG-Srbi iz CG protestvuju nisu Srbi iz Srbije samo.. imas Srba koji nisu rodjeni u Srbiji ali su Srbi-Dijaspora, R.Srpska, CG...svasta...
Sale
16.08.2020. 22:23
@Milan - Batice jedna informacija za tebe u poverenju: u CG žive Srbi
1312
17.08.2020. 01:23
@Milan - Pritisci ne dolaze iz srbije, mi smo svi iz crne gore, ali nismo ovce i slijepci kao vi. Ziv mi bio i ukljuci mozak malo za promjenu
Čeda
16.08.2020. 22:09
Само јако браћо, не обазирите се на провокације, знате шта је исправно, а душмани нека мрзе, само то и могу.
Avio litija
17.08.2020. 06:39
Kad će biciklo litija ili avio litija , ovi je sprdnja sa vjerom i crkvom i nema nikakve veze sa litijom.