НСД СИГУРНА У ПОБЕДУ: На листи кандидата за посланике шест нових лица

ПРЕДСЕДНИШТВО Нове српске демократије одржало је седницу на којој је утврдило посланичку листу НСД у оквиру ДФ-а и коалиције „За будућност Црне Горе“.

НСД СИГУРНА У ПОБЕДУ: На листи кандидата за посланике шест нових лица

Фото: Приватна архива

Прво место на збирној листи коалиције припада нестраначкој личности проф. др. Здравку Кривокапићу, а следећи са квоте која припада НСД је потпредседница странке Симонида Кордић. Председништво је на предлог лидера странке Андрије Мандића донело одлуку о великој кадровској обнови. U првих десет кандидата за посланике уврстило je чак шест нових лица.

Мандић је властитим избором себи определио последње место на листи кандидата НСД и налазиће са на 81. месту збирне посланичке листе коалиције. Oн ће да води изборни штаб коалиције “За будућност Црне Горе” и уложиће највећи могући труд да се оствари што убедљивија побједа на изборима, поручују из Нове.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.

21. 07. 2026. у 18:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

СИРСКИ ЈЕ ПРОШЛОСТ, КО ЈЕ НОВИ УКРАЈИНСКИ КОМАНДАНТ: Војска и народ га воле, истакао се у борбама, а повукао након трагедије