ПОКУШАЈ УБИСТВА У ПОДГОРИЦИ: Полиција ухапсила нападача - мушкарац избоден у груди

В.Н.

20. 09. 2025. у 18:08

ПОДГОРИЧКА полиција ухапсила је Б.Л. (31) због сумње да је покушао да убије Л.Ћ. (31), саопштено је данас из Управе полиције (УП).

ПОКУШАЈ УБИСТВА У ПОДГОРИЦИ: Полиција ухапсила нападача - мушкарац избоден у груди

Фото: Б. Д.

Како незванично сазнаје Портал Побједа, ухапшен је Бранко Лучић.

Како се наводи у саопштењу, дежурна служба Одељења безбедности Подгорица обавештена је јутрос, око 4:30 часова, од стране грађана, да је у Булевару Станка Радоњића дошло до нарушавања јавног реда и мира.

Мушкарац избоден у груди

- Доласком полицијске патроле на лице места затечена су два лица: Б.Л. (32) и Л.Ћ. (31), који је имао повреду у виду убодне ране. Лицу Л.Ћ. је, након медицинског збрињавања у Клиничком центру Црне Горе, извештајем лекара констатована телесна повреда – убодна рана у пределу грудног коша - наводи се у саопштењу.

Из полиције су додали да су на лицу места службеници пронашли и изузели нож за који се сумња да је коришћен приликом извршења кривичног дела.

- Након спроведених хитних полицијско-тужилачких мера и радњи и прикупљених обавештења од више лица, по налогу државног тужиоца у Вишем државном тужилаштву у Подгорици, Б.Л. је лишен слободе због сумње да је извршио кривично дело убиство у покушају - истиче се у саопштењу.

Из УП су рекли да је Б.Л., како се сумња, јутрос дошао до стана у којем борави Л.Ћ, где је дошло до краће вербалне расправе, након чега је Б.Л. више пута покушао да оштећеног убоде ножем и том приликом му задао убодну рану у пределу грудног коша.

- Он ће данас, у законском року, бити спроведен Вишем државном тужилаштву у Подгорици, на даљу надлежност - закључује се у саопштењу УП.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ