ХАПШЕЊЕ У РОЖАЈАМА: Украо аутомобил, повредио пешака, напао полицајца

ЗБОГ сумње да је извршио три кривична дела - одузимање возила, изазивање опште опасности и напад на службено лице у вршењу службене дужности, полиција је у Рожајама ухапсила мештанина ХХ  (21).

ХАПШЕЊЕ У РОЖАЈАМА: Украо аутомобил, повредио пешака, напао полицајца

И.Д.С.

Након што је украо путничко моторно возило приликом бекства оствариомје контакт возилом са једним лицем које је том приликом задобило повреде.

- Такође, након што је лишен слободе, Х.Х. је у службеним просторијама Одељења безбедности Рожаје физички напао полицијског службеника. Полицијски службеници су против Х.Х. Основном државном тужилаштву у Рожајама поднијели кривичну пријаву због сумње да је извршио три кривична дјела - одузимање возила, изазивање опште опасности и напад на службено лице у вршењу службене дужности, саопштила је Управа полиције Црне Горе поводом овог инцидента.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији