ДРАМА НА ДУРМИТОРУ СА СРЕЋНИМ ЗАВРШЕТКОМ: Спасена држављанка Чешке (24)

ПРИПАДНИЦИ Горске службе спашавања Црне Горе окончали су успешно још једну спасилачку акцију на Дурмитору у реону Седлене греде .

ДРАМА НА ДУРМИТОРУ СА СРЕЋНИМ ЗАВРШЕТКОМ: Спасена држављанка Чешке (24)

ГСС ЦГ

- Држављанка Чешке  Б.К (24) током планинарења  задобила је повреду главе услед удара камена. Након указане помоћи и транспорта она је предата екипи Хитне помоћи Жабљак . У акцији суделовали су припадници Службе заштитем Жабљак. 
 
Позив за помоћ упућен је путем ОКЦ 112 Директората за заштиту и спашавање МУП, саопштено је уз Горске службе спашавања Црне Горе, писле још јдне драме да срећним епилогом на Дурмитору.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

МАЊЕ ПАПИРА, ВИШЕ ЕЛЕКТРОНСКИХ УСЛУГА: Резултати пројекта „еУправа за све“