ДО ШПИЉАНА 14. ЈУНА: У Црној Гори се завршавају радови на путевима ка Србији
ПУТЕВИ који спајају Црну Гору са Рашким и Златиборским округом биће завршени убрзо. Реконструкција магистралног пута Рожаје-Шпиљани биће завршена до 15. јуна, саопштено је током састанка министра саобраћаја и поморства Филипа Радуловића и представника компаније ''Штрабаг''Црна Гора Светислава Бајића.
И.Д.С.
- Добио сам уверавање да ће реконструкција те деонице пута бити завршена до почетка летње туристичке сезоне. Неприхватљиво је да радови трају толико дуго, зато поново желим да пошаљем поруку извођачима радова да се рокови морају поштовати, казао је Радуловић, који је истакао да се уговори са државом морају поштовати.
- Санација клизишта Добраково између граничних прелаза Црне Горе и Србије требала би да буде завршена до септембра 2025. године, казао је Филип Радуловић, приликом обласка радова на клизишту које је било проблем у саобраћају на овој деоници коју користи велики број грађана Црне Горе и Србије, којима је ово најкраћу пут ка југу Црне Горе и приморју.
Препоручујемо
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)