ТАКМИЧЕЊЕ ПОШЛО ПО ЗЛУ: У Будви повређено двоје падобранаца

На Међународном такмичењу у падобранству у Будви један од учесника, деведесетрогодишњи држављанин БиХ пао је у насеље Вељи виногради.

ТАКМИЧЕЊЕ ПОШЛО ПО ЗЛУ: У Будви повређено двоје падобранаца

Foto: Printskrin

Према првим информацијама које је саопштила  будванска Служба заштите и спасавања, падобранац чији идентитет још није саопштен, због задобијених повреда хотно је пребачен у болницу у Котору.

Падобранца су из густо насељеног места извукли будвански ватрогасци, а колима  службе Хитне помоћи транспортован је до Котора. Према незваничним али поузданим информацијама из Котора је упућен у Рисан а потом даље за КБЦ у Подгорици.

На истом такмичењу приликом доскока на земљу обе ноге повредила је и једна учесница такмичења. И она је превезена до болнице у Рисну.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа