УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК ТУЧЕ У БУДВИ: Тукли се по улици, прегазили колима младића који је лежао (ВИДЕО)

Новости онлине

14. 08. 2023. у 22:42

УЗНЕМИРУЈУЋИ снимак туче у Будви објављен је на друштвеним мрежама, а како пишу медији из Црне Горе, и поред озбиљности сукоба, укључујући и гажење аутомобилом, инцидент је завршен само прекршајним пријавама.

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК ТУЧЕ У БУДВИ: Тукли се по улици, прегазили колима младића који је лежао (ВИДЕО)

Фото: Фејсбук/Milos Simovic

Из полиције је саопштено да се инцидент десио крајем јула, а медији пишу да су виновници туче из Србије.

Незванично, полиција је привела све учеснике инцидента, коме је претходила саобраћајна незгода.

Иако се на снимку јасно виде размене удараца па гажење аутомобилом, из полиције су незванично казали да је догађај пријављен тужилаштву, али да та институција није предузимала никакве кораке јер су се актери туче претходно измирили.

Младићи су пред инспекторима наводно тврдили да су били у ноћном проводу те да су имали неспоразум који су изгладили.

Нико од њих није хтео да поднесе пријаву, док други извор "Вијести" тврди да су актери прекршајно одговарали.

БОНУС ВИДЕО: КРВАВА ТУЧА У РОЖАЈАМА - Ножем повређене три, ухапшене две особе

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОДЛУКА КОЈА МОЖЕ ДА ПРОМЕНИ СВЕ: Русија разматра Трампову понуду

ОДЛУКА КОЈА МОЖЕ ДА ПРОМЕНИ СВЕ: Русија разматра Трампову понуду

РУСКО министарство спољних послова, заједно са својим савезницима и партнерима, разматра предлог америчког председника Доналда Трампа за придруживање Одбору за мир, изјавио је данас портпарол Кремља Дмитриј Песков.

09. 02. 2026. у 11:26

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.

09. 02. 2026. у 11:13

Коментари (2)

ОДРЕЂЕН ПРИТВОР ОСУМЊИЧЕНИМА ЗА БОМБАШКИ НАПАД НА КУЋУ ЗДРАВКА ЧОЛИЋА: Ево колико би могли да остану иза решетака