ОПТУЖНИ ПРЕДЛОГ СИНУ БРАНА МИЋУНОВИЋА: Ђорђе се на свадби сукобио са полицијом?
ОСНОВНО тужилаштво у Никшићу поднело је оптужни предлог против Ђорђа Мићуновића (30), сина бизнисмена Брана Мићуновића, и његовог брата од ујака Лазара Костића (27).
Принтсцреен/Инстаграм
Мићуновић и Костић су ухапшени крајем новембра прошле године у Никшићу, због спречавања службеног лица у вршењу службене дужности. Они су се сукобили са полицијом у свадбеном салону у Никшићу.
Оделењу безбедности Никшић је 26. новембра 2022. године, око 21.40 сати од стране грађана пријављено да је дошло да нарушавања јавног реда и мира у свадбеном салону у Никшићу.
- На лице места изашли су припадници полиције, који су затекли Ђ.М. (30) из Будве, са видном повредом задобијеном пре доласка полиције. Ђ.М. и Л.К. (27) из Никшића нису дали било какве информације полицијским службеницима, не желећи да поднесу пријаву. Овом приликом они су спречавали полицајце у вршењу службене дужности, па су лишени слободе - саопштили су раније из УП.
Прича се да је Мићуновић са друштвом био на свадбеном весељу када је дошло до чарки. У једном тренутку су почели да провоцирају функционера који је присуствовао свадби, па је тада реаговало његово обезбеђење. Наводно, међу припадницима обезбеђења био је и један припадник САЈ, који се сукобио са Мићуновићем.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЧАЂЕНОВИЋУ ПРОДУЖЕН ПРИТВОР: Специјални тужилац Црне Горе иза решетака још два месеца
23. 01. 2023. у 19:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
22. 07. 2026. у 11:46 >> 23:04
Коментари (0)