ПОГИНУЛИ ДЕВОЈКА И ДЕТЕ: Тешка саобраћајна несрећа у Црној Гори
ДЕВОЈКА С.Б. (28) и малолетни К.Б. (12) погинули су у тешкој саобраћајној несрећи која се у 17.45 часова догодила у месту Драгаљ на путу Рисан - Грахово, док је десетогодишња М.Б. хитно транспортована на јединицу интензивне његе которске болнице.
Фото: Shutterstock
Несрећа се догодила на делу магистралног пута на почетку Драгаља из правца Рисна када је "ауди А-3", даниловградских таблица, излетио са цесте, а потом је дошло и до превртања аутомобила.
Препоручујемо
ГОЛООТОЧАНИ У ЗАБОРАВУ: Милатовић апелује да се донесе Закон о рехабилитацији политичких затвореника
21. 01. 2026. у 05:00В.К.
ШЋЕКИЋИ ИСПЛИВАЛИ КРСТ:Богојављење свечано обележено на светим водама Лима
19. 01. 2026. у 17:38
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)