РАСВЕТЉЕНО ДВОСТРУКО УБИСТВО НА ВЕРУШИ!? Велика полицијска акција у Црној Гори, ухапшене четири особе (ФОТО)

М. С.

23. 12. 2021. у 16:48 >> 17:52

У ЦРНОЈ Гори је у току велика полицијска акција у којој је приведено више особа, због сумње да су умешане у убиство Немање Прелевића (28) и Данила Пековића (20) из Подгорице.

РАСВЕТЉЕНО ДВОСТРУКО УБИСТВО НА ВЕРУШИ!? Велика полицијска акција у Црној Гори, ухапшене четири особе (ФОТО)

Фото: М.С.

Свирепа егзекција два младића извршена је на Веруши у октобру 2020. године.

Како се сазнаје, припадници Сектора за борбу против криминала врше претресе на више локација, а у сарадњи са Специјалним државним тужилаштвом ухапшено је више особа, на северу Црне Горе.

Према нашим информацијама, специјални полицијски тим ухапсио је четири особе осумњичене за убиство са подручја Берана. Трага се за још три  особе. Две особе,  од ухапшених, се налазе у Спужу, због раније причињених дела.

Зграду Центра безбедности чувају јаке полицијске снаге. 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ОД ПЕНЗИЈЕ ЛЕПО ЖИВИМ: Цеца Китић добија позамашну своту новца од државе