МЕДОЈЕВИЋ: Са ДПС-ом нећемо рушити владу
ЛИДЕР ПзП Небојша Медојевић поручио је да су министри у сукобу са премијером.
Фото: ТВ Пинк принтскрин
Медојевић тврди да је в.д. стање у тужилаштву и правосуђу, да расте број незапослених, да нема инвестиција, да ниједан шеф нарко картела и шверцер цигарета није ухапшен.
- Премијер и министри неће да долазе на конторлна саслушања. Трпе грађани Црне Горе. Позивамо да се врати мандат грађанима који ће изабрати нову владу, а са ДПС-ом нећемо рушити владу - прецизирао је Небојша Медојевић.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)