КОМИТЕ ПРЕТЕ: Позирају са пиштољима и поручују да су спремни за Цетиње (ФОТО)

04. 09. 2021. у 11:47

НА друштвеним мрежама се дели фотографија "комиткиње" Наташе Караџић, која са "двојицом колега", позира са пиштољима у рукама, и поручује да су спремни за сутра!

КОМИТЕ ПРЕТЕ: Позирају са пиштољима и поручују да су спремни за Цетиње (ФОТО)

Foto: Printskrin Facebook/ Natasa Karadzic

Портал ИН4С, је апеловао на полицију Црне Горе као и тужилаштво, да у најхитнијем року реагује на овај вид понашања, који позива на насиље и узнемирење јавности.

Foto: Printskrin Facebook/ Natasa Karadzic

Ова млада „комиткиња“, пре пар месеци је насмејала јавност, када је учествовала на барикадама у месту Богетиће, и поручила да „мора да брани све црногорско“.

- Ми апсолутно не кршимо никакве епидемиолошке мере, с обзиром да смо сви испоштовали оно, а то је да смо били достојанствени, угледни ове Црне Горе напаћене државе и трпели смо бунт и револт оних који су клицали, разносили мошти и клечали по улица - казала је Караџић тада.

(ИН4С)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (2)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)