НАПАДНУТ ОТАЦ ГОЈКО ПЕРОВИЋ: ДПС кабадихија ударио на свештеника док је био са сином!
КАКО "Новости" сазнају из извора блиских Митрополији црногорско-приморској, на Цетињу је у недељу нападнут ректор Цетињске богословије, отац Гојко Перовић!
Фото: Митрополија
Оца Гојка, који је био са својим сином, напао је ДПС активиста и локални кабадахија Божина Чавор.
На сви срећу, отац Гојко није повређен и у моменту слања овог извештаја налази се у просторијама Оделења безбедности Цетиње где даје изјаву о још једном атаку ДПС 'активиста'' на њега и СПЦ у црној Гори.
Да подсетимо, ово је трећи напад на свештенство Митрополије црногорско-приморске на Цетињу. У претходна два се јуришало осим на свештенство и н Цетињски манастир чак и у присуству полиције која је то мирно посматрала док ставар није попримила озбиљније размере.
Пре месец дана, хулигани су на Цетињу напали у глуво доба ноћи ученике Цетињске богословије, који су се у то време налазили у својим спаваонама. Након напада, родитељи нападача су изразили жаљење, али, инциденти су учестали што се доводи у везу са припремом атмосфере фашистички настројених кругова за ''дочек'' Патријарха Српског Порфирија, који би у септемрбу требало да у овом граду у чин митрополита црногорско-приморског, уведе владику Јоаникија.
Да подсетимо, нападач на оца Гојка је препознат ка мрзитељ СПЦ, који је већ једном брутално напао црквењака из манастира, а познат је и по инциденту који је приредио посланицима Демократа...
Очигледно, Чавор код државних органа има привелеговани положај, који би неко требало да му укине и то што пре.
Препоручујемо
НОВИ СРАМАН НАПАД НА ЦЕТИЊСКИ МАНАСТИР: Хулигани дивљали испред светиње (ВИДЕО)
17. 06. 2021. у 15:55
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (3)