ШВЕРЦ ЦИГАРЕТА НЕМОГУЋ БЕЗ ВЛАДЕ: Небојша Медојевић - Влада се формирала супротно вољи бирача
ШВЕРЦ цигарета није могућ без подршке Владе. Некоме је у систему власти је плаћено да би ово прошло без репресивних мера.
Фото Архива
Шверц се десио и ми желимо да питамо ове људе да ли то тачно.
Ово је казао председник и посланик Покрета за промене Небојша Медојевић, истичући да је томорална обавеза према бирачима.
-Влада се формирала супротно вољи бирача. Они који су је формирали обећали су да ће за 200 дана направити чудо у Црној Гори. Уместо шлепера пара, суочили смо се са шлеперима цигарета. Спајић, Кривокапић и Вукшић нису показали ни минимум државничке одговорности. Деведесет четири шлепера изашло за 15 дана из Луке Бар. То нико није демантовао. Неко је из тог посла зарадио 20-25 милиона- тврди Медојевић.
- ПзП неће дати подршку Влади која шверцује цигарете. У парламентарном животу ово се третира као бекство премијера од саслушања. Наћи ћемо политички одговор на овакво понашање премијера. Свако ко подржава шверц цигарета нека то јавно каже- истиче.
Кнежевић је на прес конференцији у парламенту рекао је да Одбор није истражни орган.
- Да ме неко оптужи да сам украо кокошку у Матагужима, сазвао бих седницу. Ово није афера усмерена против Кривокапића. Био сам му најбољи пријатељ сазивајући ову седницу, да затворимо ову причу и омогућимо истражним органима да утврде ко шверцује цигарете. Нека цени јавност зашто Спајић и Кривокапић ниесу дошли на седницу. Ако смо могли да критикујемо Катнића, Лазовића и друге, критиковаћемо и ове које смо изабрали 4. децембра- казао је Кнежевић.
Препоручујемо
АКО ДАЉЕ НЕ МОЖЕМО, ИДЕМО НА ИЗБОРЕ: Небојша Медојевић о политичкој кризи у Црној Гори
02. 06. 2021. у 11:44
ПРЕМИЈЕР ''ОТКАЧИО'' ПРИЧУ О ШВЕРЦУ ЦИГАРЕТА: Скандалозно понашање Здравка Кривокапића
02. 06. 2021. у 11:08
НИЈЕ ОБАВЕЗАН ДА ПРИСУСТВУЈЕ СЕДНИЦИ: Кривокапић одбио да дође на контролно саслушање
02. 06. 2021. у 10:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)