ИМА ПОВРЕДЕ ГРУДНОГ КОША: Градоначелник о стању дечака који је пао са бедема на Калемегдану
25. 04. 2021. у 13:32
Градоначелник Београда проф. др Зоран Радојичић саопштио је да је јуче нешто после 19 часова дечак стар 15 година пао са бедема код споменика Победник на Калемегдану.
Повезане вести
ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА МАЛИШАНЕ: Град Београд ће обезбедити бесплатне дигиталне уџбенике
ГРАД Београд купује 70.000 таблета за ђаке од првог до четвртог разреда, на којима ће већ бити инсталирани дигитални уџбеници које ће Град набавити, као и 6.500 лаптоп рачунара за њихове учитеље и наставнике, изјавио је данас заменик градоначелника Горан Весић.
25. 04. 2021. у 12:59
УБИЛАЧКИ ОДРЕД ВЕЉЕ НЕВОЉЕ: Ове три ствари их разликују од "Земунског клана" (ФОТО)
МИНИСТАР унутрашњих послова Александар Вулин оценио је данас да разноврсност и количина наоружања која је пронађена у кући у београдском насељу Ритопек коју су користили припадници клана Вељка Беливука и Марка Миљковића говори о томе да је ова организована криминална група била спремна за обрачун са државом.
25. 04. 2021. у 12:42
УПОЗОРЕЊЕ ЗА ПОТРОШАЧЕ: Овај миксер је хитно повучен са тржишта - ако га имате, вратите га продавцу, представља озбиљан ризик!
УПРАВА за инсекцијске послове Црне Горе због небезбедности повлачи са тржишта производ са озбиљним ризиком - Електрични миксер ВИВАX ХМ – 301W, произвођача “МС индустријал лтд” Хонг Конг, земља порекла Кина, јер, како је утврдила тржишна инспекција, овај производ не задовољава прописане безбедносне захтеве јер се може прегријати приликом мешања густих садржаја, те због тога представља озбиљан ризик од пожара по потрошаче.
25. 04. 2021. у 12:37
НОВО УПОЗОРЕЊЕ ДОКТОРА КОНА: Понашамо се као да се апсолутно ништа не дешава - недостаје нам дисциплина!
ЧЛАН кризног штаба, епидемиолог Предраг Кон рекао је данас да рестриктивне мере против корона вируса дају резултате у Србији, али да је једини излаз - масовна вакцинација.
25. 04. 2021. у 12:04
Најновије из рубрике
ЛЕПШИ ПРОСТОР ЗА УЧЕЊЕ: Проширена основна школа у Сопоту
САВРЕМЕНЕ учионице и бољи услови за рад од недавно су на располагању ученицима основне школе "Цана Марјановић" у насељу Поповић у Сопоту. Наиме, део некадашњег наставничког стана адаптиран је у образовни простор издвојеног одељења ове осмолетке.
08. 01. 2026. у 15:32
ВАЖНО ЗА БЕОГРАЂАНЕ: Најновије информације о саобраћању градских аутобуса
НА београдским улицама налази се укупно 1.445 возила за превоз путника и нека од њих су данас ишла измењеном трасом због отежаних услова на саобраћајницима, али су сада скоро све линије враћене на редовну трасу, речено је у Градском саобраћајном предузећу.
08. 01. 2026. у 15:00
ВИШЕ БЕОГРАДСКИХ ЛИНИЈА ПРОМЕНИЛО ТРАСУ: Неки возе скраћено, а неки су своју руту продужили
ЗБОГ снега који од ноћас пада у Београду, неколико аутобуских линија вози овог јутра измењеном траком.
08. 01. 2026. у 07:49
ПРОВОЗАЛИ СМО СЕ ПО НАЈВЕЋОЈ МЕЋАВИ КРОЗ БЕОГРАД: Овако изгледају улице главног града (ВИДЕО)
ВЕЋ трећи дан снег и ледена киша падају у Србији изазвавши велике проблеме у саобраћају.
07. 01. 2026. у 19:09
НОРМАЛИЗОВАНЕ ОВЕ ЛИНИЈЕ ГРАДСКОГ САОБРАЋАЈА: Ево где још постоје проблеми
ЗБОГ ледених услова и снега који је пао током ноћи, дошло је до привремених измена у градском саобраћају у Београду, сазнаје Танјуг у диспечерском центру Градског саобраћајног предузећа (ГСП).
07. 01. 2026. у 13:11
Коментари (0)