ЗГРАДЕ ОКО СТУДЕНТСКОГ ТРГА БЕЗ ГРЕЈАЊА ОД 17.00: Квар на мрежи охладио радијаторе
Због квара на грејном подручју топлане „Дунав” без грејања ће од 17 часова бити потрошачи у рејону Студентског трга, саопштили су из ЈКП „Београдске електране”.
Фото: Н. Фифић
До краја грејног дана, односно до 22 часа без испоруке топлотне енергије биће потрошачи у улицама: Браће Југовића 2а, Цара Уроша од 6 до 30 (парни и непарни бројеви), Господар Јевремова од 6 до 18а, Господар Јованова од 10 до 23, Кнегиње Љубице 1 и 3, Краља Петра од 36 до 79, Риге од Фере 12 и 14, Студентски трг од 1 до 21, Узун Миркова од 2 до 14, Чика Љубина 14, Васе Чарапића од 13 до 24, Вишњићева 3, 3/1 и 5, Змаја од Ноћаја од 1 до 16 и Цара Уроша 25 и 27.
Екипе за хитне интервенције су на терену како би квар био отклоњен у најкраћем могућем року. Очекује се, како се наводи да ће потрошачи грејање добити сутра у раним јутарњим сатима.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)