МЛАДИЋ КРВАВОГ ЛИЦА УЛЕТЕО У АУТОБУС! Јуриле га наоружане особе, возач ГСП га спасао
ДАНАС поподне, око 17:35 сати у улици Цара Душана на станичном месту "Нада Димић" у аутобус на линији 83 утрчао је путник, старости око 15 година, крвав у лицу и замолио возача да позове полицију.
Фото: Танјуг
Младић је возачу рекао да га “јури више наоружаних особа”.
То је на свом фејсбук налогу објавио заменик градоначелника Београда Горан Весић, који је открио и шта се потом десило.
- Младић је остао сигуран у аутобусу док у 17:45 сати није стигла патрола и извршила увиђај. Саобраћај је настављен без застоја. Све честитке храбром возачу на присебности - написао је Весић.
Препоручујемо
КОРОНА ШОПИНГ У БЕОГРАДУ: Поново гужве и непоштовање дистанце због куповине (ФОТО)
27. 12. 2020. у 17:02
ПОЖАР НА БАЊИЦИ: Изгорела месара - гужва у саобраћају током интервенције ватрогасаца
25. 12. 2020. у 09:52
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (2)