ЛЕКАРИ У ПРЕСТОНИЦИ ИМАЛИ ПОСЛА ТОКОМ НОЋИ: Тешко повређен пешак у Војвођанској улици, хронични болесници тражили помоћ

Татјана Марковић

11. 09. 2020. у 07:40

МУШКАРАЦ стар 73 године задобио је тешке повреде у саобраћајној незгоди која се догодила јутрос у 5.09 сати у Војвођанској улици у Београду.

ЛЕКАРИ У ПРЕСТОНИЦИ ИМАЛИ ПОСЛА ТОКОМ НОЋИ: Тешко повређен пешак у Војвођанској улици, хронични болесници тражили помоћ

Илустрација / Фото В. Данилов

Он је са тешком траумом пребачен у КБЦ Земун, речено је Тањугу у Хитној помоћи.

У току ноћи та служба је интервенисала 60 пута, од чега 14 на јавном месту, а за помоћ су се најчешће јављали хронични болесници.


 


 


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

Прецизније планирање и мање заборављања уз Galaxy Z и Watch8