ОВО СУ ОБАВЕЗЕ БУДУЋЕГ КУПЦА: Београд понудио део Београђанке за 20 милиона евра
ГРАД Београд по почетној цени од 20,6 милиона евра понудио је на продају део Палате Београд - Београђанке, објављено је данас.
Фото: В. Данилов
Укупно је понуђено више од 19 хиљада квадратних метара пословних простора у овој згради.
Будућег купца Београд ће обавезати да у року од три године изведе грађевинске и занатске радове на адаптецији и реконструкцији објекта у вредности која не сме бити нижа од осам милиона евра.
Пријаве за јавно надметање за куповину ових градских некретнина подносе се до 29. јула а јавно надметање заказано је за 31. јули.
Препоручујемо
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (2)