ПРСКАЈУ ОКО ДУНАВА: Уништавање комараца
ЕКИПЕ Сектора екологије и унапређења животне средине данас ће обављати акцију сузбијања комараца уређајима са земље од 17.30 часова, саопштили су из ЈКП "Градска чистоћа".
FOTO: Arhiva novosti
Третманом ће бити обухваћени обала Дунава од Пупиновог моста ка Прегревици, насеља САЈ, 13. мај, Говеђи брод, Браће Јерковић, улице Браће Срнић, Индире Ганди, Сињска, Витановачка, потом Кружни пут Вождовац, насеља Лекино брдо, Медаковић, потез од Табановачке до Витановачке улице, Чиновничка колонија, Шумице, Коњарник, Врачар, блокови 19а, 44, 45, 70, 70а, Ушће, Старо сајмиште, Ретензија, Земун - Горњи град, Земун - Доњи град, Нова Галеника, Економија и Беларица.
- Апелује се на суграђане да имају разумевања и стрпљења те да екипама које изводе третмане сузбијања комараца омогуће несметан рад, а на пчеларе да предузму потребне мере како би заштитили пчеле током спровођења акција - пише у саопштењу предузећа.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДОБРОЧИНИТЕЉ У ОБРЕНОВЦУ:Документарац о Сими Андрејевићу у библиотеци
14. 07. 2026. у 14:15
"Чистоћа" и у среду наставља акцију сузбијања одраслих облика комараца
14. 07. 2026. у 11:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)