ВОЈИСЛАВА ИЛИЋА ДОБИЈА НОВ АСФАЛТ: ЈКП "Београд пут" и ЈП "Путеви Београда" завршавају "пресвлачење" улице на Звездари

Јована Манић

16. 07. 2025. у 15:42

РАДОВИ на асфалтирању Улице Војислава Илића приводе се крају.

ВОЈИСЛАВА ИЛИЋА ДОБИЈА НОВ АСФАЛТ: ЈКП Београд пут и ЈП Путеви Београда завршавају пресвлачење улице на Звездари

Фото: ГО Звездара

Тим поводом, радове је обишао председник Градске општине Звездара Михаило Досковић, заједно са чланом општинског Већа Николом Агатоновићем

Досковић је изразио захвалност ЈКП "Београд пут" и ЈП "Путеви Београда" на обављеном послу, истичући да ће завршетак радова значајно унапредити проток саобраћаја и побољшати саобраћајну инфраструктуру.

- Данас се изводе завршни радови у Улици Војислава Илића, где се поставља завршни, хабајући слој асфалта у дужини од 1950 метара. Можемо да кажемо да је ова улица жила куцавица која директно повезује више београдских општина - Звездару, Врачар и Вождовац, и самим тим олакшава свакодневни живот грађанима који се крећу овом трасом - изјавио је Досковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

СИМБОЛ ВРЕДНОСТИ: ВИП Инвестиционо Злато 25 година помаже клијентима да осигурају своју финансијску стабилност