БЕЗ ТОПЛЕ ВОДЕ ДО ПЕТКА: Ремонтни радови у топлани Церак

Бранка Борисављевић

21. 05. 2025. у 06:15

Због ремонтних радова у топлани Церак, данас од седам часова до петка 23. маја у седам часова, биће прекинута испорука топлотне енергије за припрему потрошне топле воде корисницима који се снабдевају из тог топлотног извора, најављено је из ''Београдских електрана''.

БЕЗ ТОПЛЕ ВОДЕ ДО ПЕТКА: Ремонтни радови у топлани Церак

Фото П. Митић

Без топле воде ће бити потрошачи у насељима Церак Виногради, Церски и Виноградски венац, Скојевско насеље (Улица Луке Војводића).

Такође, топлу воду неће имати и корисници у улицама Поручника Спасића и Машаре, Трговачкој, Милана Јовановића, Петефијевој и Пилота Михајла Петровића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ОН ТО НИЈЕ ЗНАО: Неда Арнерић била заљубљена у чувеног певача