БЕСПЛАТНА ОБУКА ЗА ПЕНЗИОНЕРЕ СА САВСКОГ ВЕНЦА: У току пријаве за курсеве језика и рачунара
ПРИЛИКУ за похађање обуке за коришћење рачунара и мобилних телефона и курс енглеског језика имаће сви пензионери са Савског венца.
ГО: Савски венац
Сениори ће моћи да изаберу више од једног курса. Пријављивање се обавља од 8.00 до 15.00 радним данима.
Садржај курсева и начин предавања биће прилагођени потребама старијих суграђана, који ће имати прилику да овладају основама енглеског језика и потребним дигиталним вештинама за правилно приступање информацијама на интернету, креирање и коришћење налога на друштвеним мрежама и апликација за комуникацију.
Препоручујемо
ОД КУВАРА ДО ФРИЗЕРА: Обуке које организује НСЗ у складу са потребама тржишта рада
23. 02. 2026. у 15:01
ПРЕСТОНИЦА ДОБИЛА НОВИ СИМБОЛ: "Београдски сат" на Тргу републике (ФОТО)
23. 02. 2026. у 12:10
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)