ЧАРОЛИЈА ПРАЗНИКА: Пакетићи малим Младеновчанима на Савиндан

Јована Манић

09. 01. 2025. у 11:06

НАЈМАЂИ становници Младеновца и ове године добиће празничне пакетиће, а уручивање ће бити 27. јануара, на Савиндан.

ЧАРОЛИЈА ПРАЗНИКА: Пакетићи малим Младеновчанима на Савиндан

Епархија бачка

За оне који нису у систему школског и предшколског образовања, јуче је почела додела ваучера. Родитељи деце која нису у образовном систему могу их подићи до 23. јануара на пулту у холу зграде Општине Младеновац, радним данима од 8.00 до 13.00 часова, уз очитану или фотокопирану личну карту и здравствену књижицу детета на увид. За њих ће додела пакетића бити организована 25. јануара у холу Спортског центра "Љубомир Ивановић Геџа" од 10.00 до 13.00 часова.

Децу која су у систему предшколског и школског узраста закључно са 4. разредом, пријављују родитељи у њиховим школама, односно предшколским установама и њима ће пакетићи бити уручени у школама, односно вртићима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих