ЕКИПЕ "БЕОГРАД ПУТА" РАДЕ НА ДЕЛУ ЗЕМУНСКЕ УЛИЦЕ И ТОШИНОГ БУНАРА: Завршни слој, а плус 40

ИАКО је јуче био најтоплији дан овог лета у главном граду, радници "Београд пута" од раних јутарњих часова почели су постављање завршног слоја асфалта на делу Земунске улице и Тошиног бунара на Новом Београду.

ЕКИПЕ БЕОГРАД ПУТА РАДЕ НА ДЕЛУ ЗЕМУНСКЕ УЛИЦЕ И ТОШИНОГ БУНАРА: Завршни слој, а плус 40

Foto: Jutjub

Делује да никад више камиона и радника овог градског путарског предузећа није било ангажовано на терену, како би се посао завршио у што краћем року. Због тога су сва возила преусмерена у другу траку, а тако ће бити урађено и са том страном. Ниједног тренутка на овом делу Новог Београда није обустављан саобраћај

Улице су раније, иначе, имале само две траке по смеру, а са овим проширењем, где су радови почели пре око два месеца имаће три, на неким деловима чак и четири траке по смеру. Такође, мајстори су урадили и паркинг простор тамо где је било могуће, као и тротоаре, који су већином и асфалтирани.

Овим уређењем добиће се већа проточност возила, посебно што је већ раније проширена и Улица Николе Добровића, која води ка Бежанијској коси.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени