СРЕЂИВАЊЕ ЧЕТИРИ УЛИЦЕ: Путари реконструишу саобраћајнице у Обреновцу

А. З. К.

30. 06. 2024. у 19:43

ПУТАРИ ових дана изводе радове у четири обреновачке улице у Месној заједници Дудови.

СРЕЂИВАЊЕ ЧЕТИРИ УЛИЦЕ:  Путари реконструишу саобраћајнице у Обреновцу

Фото: Хан Инфо

У плану је да саобраћајнице у насељу Браће Југовић буду потпуно реконструисане.

Како су саопштили у ГО Обреновац, којом брзином ће се изводити посао зависи од временских прилика.

- Када буде била конституисана општинска Скупштина и више новца ће бити усмерено ка оваквим радовима у целој општини. У плану је да се што више улица асфалтира, да се изведе насипање некатегорисаних путева и да се изгради што већи број атарских путева. Асфалтирање које се изводи у МЗ Дудови у великој мери ће грађанима олакшати функционисање, али ће насеље лепше изгледати - саопштили су ГО Обреновац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.

01. 04. 2026. у 22:03

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

КОРАК ДАЉЕ У ПОСЛОВАЊУ: Fashion Company реализовала емисију корпоративних обвезница вредну 8,45 милијарди РСД