ПРАЗНИК ПОМЕРА РОК: Редовне платише моћи ће да остваре попуст ако плате рачуне до 17. фебруара

А. З. К.

07. 02. 2024. у 20:56

ЈАВНО комунално предузеће "Инфостан технологије" овог месеца продужава рок за остваривање попуста редовним платишама до 17. фебруара.

ПРАЗНИК ПОМЕРА РОК: Редовне платише моћи ће да остваре попуст ако плате рачуне до 17. фебруара

ЈКП "Инфостан технологије"

Како су саопштили у овом предузећу рок је продужен због обележавања Дана државности.

Државни празник обележава се током 15. и 16. фебруара, па ће последњи дан за плаћање рачуна са обрачунатим попустима бити субота 17. фебруар.

Они који редовно измирују своје обавезе могу да остваре пет, шест и седам одсто попуста. Они који плате рачун до средине месеца када могу да остваре попуст добијају пет одсто. Попуст од шест одсто остварују они који шест месеци у континуитету користе попуст при плаћању рачуна, док се попуст од седам одсто обрачунава корисницима који годину дана у континуитету плаћају рачуне са попустима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ТАЈНА ЦЕЦИНОГ ХИТА: Шта се крије иза стихова песме Фатална љубав