САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У РАКОВИЦИ: Повређени дечак (13) пребачен у болницу

Марко Колашинац
Марко Колашинац

10. 01. 2024. у 07:15

ДЕЧАК (13) лакше је повређен у Београду синоћ у 21.20, када се догодила саобраћајна незгода у Улици патријарха Димитрија, у Раковици.

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У РАКОВИЦИ: Повређени дечак (13) пребачен у болницу

Фото: Н. Карлић

Он је превезен на Институт за мајку и дете, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

Хитна помоћ је интервенисала укупно 108 пута, а од тога је било 14 интервенција на јавним местима.

За помоћ су се углавном јављали хронични болесници, највише астматичари, као и особе повређене због леда на улицама, а хитне службе су у току ноћи указивале помоћ и особама у алкохолисаном стању, наводе у Хитној помоћи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља