БЕСПЛАТАН ПИЛАТЕС ЗА ВОЖДОВЧАНКЕ: Ево када почињу часови и како да се пријавите
СВЕ даме које имају више од 50 година, могу се пријавити на бесплатне часове пилатеса који ће се одржавати уторком и недељом на Вождовцу.
Фото: Shutterstock
Како је саопштено из ГО Вождовац, тренинзи уторком биће од 18 до 19 часова, а недељом од 12 до 13 сати у малој трим сали СЦ "Вождовац" на Бањици.
Број места је ограничен, те је неопходно да се даме пријаве на број 064/3844-844 или путем мејла: ssgovozdovac@gmail.com.
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)