НАГРАДЕ САВИЋУ И ЈАНКОВИЋУ: Општина Земун доделила признања најбољем полицајцу и ватрогасцу
ТРАДИЦИОНАЛНУ општинску награду најбољем полицајцу Стефану Јанковићу уручио je секретар Скупштине ГО Земун и председник Савета за безбедност Марко Јанковић, док је награду за најбољег ватрогасца Миодрага Савића примио командир ВСЈ Земун Милорад Крешевљак.
ГО ЗЕМУН
Полицијски службеник месеца Стефан Јанковић је током августа обављао послове млађег инспектора за управне послове Полицијске станице Земун на реферату оружја и својим радом и залагањем допринео унапређењу безбедности грађана на територији ГО Земун.
Најбољи ватрогасац, водник I класе Миодраг Савић је као вођа Ватрогасно-спасилачке групе ВСБ Београд у досадашњем раду показао велико залагање, пожртвованост и професионалност.
Препоручујемо
НАГРАДЕ ЖИГИЋЕВОЈ И ЧИЧИ: Уручена признања најбољем полицајцу и ватрогасцу у ГО Земун
24. 08. 2023. у 22:45
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)