САНИРАЈУ КРАТЕР У КРАЉИЦЕ МАРИЈЕ: Цев закрпљена, грађани ће постепено добијати воду (ФОТО/ВИДЕО)
ОД раних јутарњих сати радници, у Улици краљице Марије испред Машинског факултета, раде пуном паром како би отклонили квар на водоводној цеви.
Фото: П. Милошевић
Због пуцања отворила се велика рупа, пропао део асфалта, вода је куљачча на све стране. Надлежни су одмах затворили воду, а онда првентивно за саобраћај затворили улицу код Машинског факултета.
Ископана је огромна рупа како би се санирало пуцање цеви.
Пукла је цев профила 700, која је магистрална што је, како се додаје, већи квар у односу на друге, мање који су се дешавали ових дана.
Екипа „Новости“ у вечерњим сатима затегла је мајсторе како раде на уклањању квара. Иако је и даље огромна рупа на асфалту, квар је саниран.
Очекује се да ће грађани постепено добијати воду.
Препоручујемо
ЗАТВОРЕН КЕЈ ОСЛОБОЂЕЊА: Радови на измештању телекомуникационих инсталација
14. 07. 2022. у 14:41
ЛИФТ У ШКОЛИ ПРОМЕНИО БИ МОЈ ЖИВОТ: Дирљив говор ученика Графичко-медијске школе
14. 07. 2022. у 13:00
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)