УЗНЕМИРИЈУЋИ СНИМАК ИЗ БЕОГРАДА: Мушкарац нокаутирао девојку, па је тукао док је лежала на земљи (ВИДЕО)

НА друштвеним мрежама појавио се узнемирујући видео насиља на ком се види како мушкарац удара жену док лежи на тротоару!

УЗНЕМИРИЈУЋИ СНИМАК ИЗ БЕОГРАДА: Мушкарац нокаутирао девојку, па је тукао док је лежала на земљи (ВИДЕО)

Фото: Инстаграм принтсцреен/moj_beo_grad

Инцидент се наводно догодио у улици Доктора Ивана Рибара у Новом Београду, а како је наведено у објави на Инстаграм страници мој_бео_град мушкарац је најпре песницом нокаутирао девојку, која је пала, а затим отишао до колица и вратио се да је поново туче.

Нико од пролазника није пришао да помогне несрећној девојци.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_)

- Др Ивана Рибара, пре пола сата. Момак бије девојку…На снимку је друга рунда батина. Прво је нокаутирао песницом у главу и она је пала, отишао до колица и вратио се да је поново туче. Нико да приђе од мушкараца - стоји у објави.

БОНУС ВИДЕО - ДРЖАО САМ КРВАВУ ГЛАВУ СВОГ СИНА: Отац тешко повређеног младића из Врања

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.

15. 07. 2026. у 16:04

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу