БРАНКОВ И МОСТ НА АДИ ВЕЧЕРАС У ЦРВЕНОМ: Град Београд и Краљевина Мароко славе јубилеј
ПОВОДОМ 65 година од успостављања дипломатских односа Краљевине Мароко и Републике Србије вечерас ће симболи престонице бити обојени у бојама мароканске заставе. Црвеним и зеленим бојама ће светлети Бранков мост и Мост на Ади.
Беоинфо
Јубилеј заједно обележавају амбасада Краљевине Марока и Град Београд. А овим поводом у наредном периоду биће одржани бројни културно-уметнички програми широм Србије који имају за циљ учвршћивање српско-мароканског пријатељства.
Препоручујемо
ЗАМЕНИК ГРАДОНАЧЕЛНИКА ВЕСИЋ: Узимамо кредит да бисмо вратили дугове претходне власти
14. 02. 2022. у 16:08
БЕОГРАД ЧУВА БОГАТСТВО КОСМАЈА: Из градске касе издваја се 15 милиона динара
14. 02. 2022. у 09:08
"ЛОЛА" ИГРА САД БЕЗ БРИГА: Град Београд коначно преузео највеће аматерско КУД на Балкану
21. 02. 2022. у 16:40
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)