НА ЧЕТИРИ ОПШТИНЕ СУТРА СУВЕ СЛАВИНЕ: Планирани радови ЈКП "Београдски водовод и канализација"
ЗБОГ планираних радова на водоводној мрежи на територији општине Стари град, сутра од 8.30 часова до поноћи без воде ће остати потрошачи у улицама Михизовој, Светозара Милетића, Панчевачкој, Миће Поповића и Дунавској.
С.Б.
Истог дана, драгоцене течности неће бити у врачарским улицама Милешевској и Лозничкој од 8 до 18 сати. Истовремено, воде неће бити у Раковици и то у Челебићкој, Варешкој, Божидара Стојановића, Чајничкој и околним.
Такође, од 8.30 до 18 сати суве славине биће у Банијској улици у Земуну, на делу од Угриновачке до броја 54. Како је саопштено из ЈКП "Београдски водовод и канализација", за најнужније потребе за пијаћом водом биће обезбеђене ауто - цистерне.
Препоручујемо
Обавештење о ванредним активностима ЈКП „Градска чистоћа“ за 16. децембар
16. 12. 2025. у 10:00
НОВА АУТОБУСКА ЛИНИЈА У БЕОГРАДУ: Стартује сутра - ево куда ће возити број 80
15. 12. 2025. у 11:57
Обавештење о ванредним активностима ЈКП „Градска чистоћа“ за 15. децембар
15. 12. 2025. у 11:00
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (0)