ТРКА ГРАДА БЕОГРАДА ЗА КРАЈ: Завршава се такмичарска сезона на Хиподрому
ПОСЛЕДЊИ тркачки дан ове сезоне, одржаће се на "Хиподрому Београд" сутра од 13.30. У укупно шест галопских надметања, расни коњи јуриће ка циљу, а трке дана овога пута су "Трка Града Београда" и "Меморијал Антонија Карнера". Наградни фонд износи 1.210.000 динара.
Фото В. Данилов
"Трка Града Београда" одржаће се по 99. пут и почиње од 15.30. Како најављују организатори, на затварању сезоне очекује се и долазак градоначелника Зорана Радојичића, будући да се поменуто надметање не би одржало без финансијске подршке Града.
Иначе, ова такмичарска сезона крај Цареве ћуприје већ се може оценити као успешна. Организовано је седам тркачких дана, са више од 40 галопских трка. Исплаћене су и све награде.
Препоручујемо
РУШЕ ОКО САЈМИШТА: Припрема се терен за приступне саобраћајнице новом Савском мосту
30. 10. 2021. у 08:51
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)