ХУМАНИТАРНИ "ТРЕН": Изложба фотографија у Галерији '73
ХУМАНИТАРНА изложба фотографија "Трен" ауторке Наташе Коматине, отворена је у Галерији `73. Поставка ће бити доступна суграђанима до 5. октобра, а сав приход од продатих фотографија намењен је као помоћ девојчици Јовани Штиковац, за њене прве кораке.
Privatna arhiva
- Уметница Наташа Коматина је својим апаратом, осећајем за лепо и оштрим оком издвојила пејзаже Чукарице који одишу посебном лепотом и атмосфером. Драго ми је да овом поставком можемо сви да видимо Чукарицу из угла уметника и верујем да ће то бити документи који ће остати део наслеђа наше општине - истакао је председник ГО Чукарица Срђан Коларић на отварању.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)