ИНВЕСТИТОР И ИЗВОЂАЧ РАДОВА ИЗБЕГЛИ САСЛУШАЊЕ ЗБОГ ОДМОРА: Прво основно јавно тужилаштво проширило случај Видовданска на још два лица
НА саслушању одговорних за урушавање зграде у Видовданској улици на Врачару у Првом основном јавном тужилаштву инвеститор Б.С. и извођач радова М.Р. нису се појавили због коришћења годишњег одмора о чему су обавестили њихови браниоци.
Фото: Н. С.
- За данашње саслушање осумњичени инвеститор Б.С. и извођач радова М.Р. су ангажовали браниоце, који су обавестили поступајућег заменика да нису у могућности да присуствују данашњем саслушању због унапред заказаних обавеза и због коришћења годишњег одмора, док је осумњичени Г.М. изјавио да није ангажовао браниоца, па како је за кривично дело које му се ставља на терет обавезна одбрана, изјавио је да ће то учинити за наредни термин саслушања, из којих разлога је тужилаштво у најкраћем року заказало саслушање осумњичених за 2. септембар. Након што је осумњичени Д.Р. саслушан и након прибављања одређене документације тужилаштво ће проширити поступак на још два лица, а биће дат налог полицији да се изврше додатне провере у односу на још једно лице за које постоје основи сумње да је учествовало у извршењу кривичног дела - кажу у Првом основном јавном тужилаштву.
Препоручујемо
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)