KRUŠEVAČKA ZATVRENA DO 16. FEBRUARA: Izmenjena trasa pojedinih linija gradskog prevoza
DO 16. februara za saobraćaj će biti zatvoren deo Kruševačke ulice, zbog sanacije kvara na uličnoj fekalnoj kanalizacionoj mreži i prključku, što je dovelo do izmena i na trasi linija gradskog prevoza. Ekipe JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" odmah su izašle na teren, kako bi sanirale kvar.
Foto: D. Balšić
U saopštenju tog preduzeća navodi se da će saobraćaj biti potpuno zatvoren u Kruševačkoj ulici u delu, od Strumičke do Ulice Todora Dukina. Predviđeno je da radovi budu završeni najkasnije do kraja dana u ponedeljak 16. februara.
Vozila javnog prevoza na linijama 25, 25P, 26 i 26N u smeru ka naseljima Kumodraž i Braće Jerković, saobraćaće ulicama Maksima Gorkog, Južni bulevar, Ustanička, Jovana Subotića i dalje redovnim trasama, dok će u smeru ka gradu ostati kao i do sada. Autobusi će na izmenjenom delu trasa koristiti postojeća stajališta, osim stajališta "Maksima Gorkog" koje u postojećem režimu koriste vozila sa linija 46 i 55 u smeru ka Autokomandi.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)