ZBOG TESTIRANJA SISTEMA U TUNELU BELI POTOK: Izmenjeno na Obilaznici
ZBOG testiranja i ispitivanja tunelskih sistema u tunelu Beli Potok, na obilaznici oko Beograda, do 10. marta biće izmenjen saobraćaj, saopštili su iz JP "Putevi Srbije".
Foto: M. Anđela
Kako je precizirano iz tog javnog preduzeća, do 4. marta biće zatvorena leva tunelska cev i saobraćaj će se odvijati dvosmerno na desnoj kolovoznoj traci auto-puta, a od 4. do 10. marta biće zatvorena desna tunelska cev i saobraćaj će se odvijati dvosmerno na levoj kolovoznoj traci auto-puta.
Putari apeluju na vozače da prate postavljenu saobraćajnu signalizaciju, kao i da su radovi predviđeni redovnim održavanjem.
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)