VEČERAS POČINJE BELGRADE MUSIC WEEK: Cobi, Vojaž, Senida i mnoge druge zvezde na Ušću

03. 09. 2021. u 15:00

SVE je spremno za najveći regionalni festival popularne muzike! BELGRADE MUSIC WEEK večeras u 19h otvara kapije za posetioce, a nastupi počinju od 20h.

ВЕЧЕРАС ПОЧИЊЕ BELGRADE MUSIC WEEK: Цоби, Војаж, Сенида и многе друге звезде на Ушћу

Foto: Novosti

Na impozantnoj festivalskoj bini na Ušću, dimenzija 20x14 metara, večeras će nastupiti najveća domaća i regionalna hip-hop i trap imena: Cobi, Vojaž, Nucci, Senida, Gazda Paja, Devito, Angellina, Tara, Anna Lazarević i Đ Mike Ride. 

Najpopularniji domaći producent i izvođač, Cobi, još ranije je najavio da će premijerno izvesti svoju još neobjavljenu numeru, kojoj nije želeo da otkrije ni naziv, a osim nje, po prvi put će uživo izvesti i pesmu Septembar koja je izašla prekjuče, kao i pesmu Odakle sam ja, objavljenu krajem avgusta.

Angellina takođe priprema jednu premijeru za publiku Music Weeka: reč je o njenoj novoj pesmi Origami, a premijeru pesme na beogradskom Ušću najavila je i Tara, čija nova numera nosi naziv po njenom imenu – Tara.

Organizatori iz Skymusica, u saradnji sa izvođačima i njihovim timovima, pripremili su za publiku scenski spektakl na najvišem svetskom produkcijskom nivou, sa dinamičnim promenama raznovrsnih scenografija. Na bini će biti postavljeno 400m2 LED ekrana, kao i preko 300 rasvetnih uređaja, uz neizostavne lasere i laser barove. Kombinacija najsavremenijih zvučnih Sistema Meyer Sound Leo i Meyer Sound Milo, raspoređenih na čak 8 pozicija, omogućiće savršeni zvuk u svakom kutku festivalskog prostora u parku Ušće.

Za ulazak na festival potreban je digitalni zeleni sertifikat kao dokaz o vakcinaciji ili preležanoj bolesti Covid19, ili negativan PCR ili antigenski test čiji rezultat nije stariji od 48 sati. Organizatori festivala omogućili su testiranje antigenskim testovima po nižoj ceni u odnosu na redovnu, u iznosu od 490 RSD, za kupce ulaznica, u laboratorijama Aqualab. Testiranje će biti moguće i pred ulazak na festival na štandovima Aqualab-a preko puta taksi stajališta kod TC Ušće svaki dan festivala.

Radno vreme štandova za testiranje:

Zbog očekivanih velikih gužvi, organizatori apeluju na posetioce da se testiraju ranije, kako bi omogućili sebi što brži ulazak u festivalsku zonu. 

Od 17h za motorna vozila zatvara se Bulevar Nikole Tesle kod Brankovog mosta, kao i ugao Bulevara Nikole Tesle i Trešnjinog cveta. 

Osim na već postojećim prodajnim mestima, ulaznice za festival danas je moguće kupiti i na samim ulazima, od 18h do 2h posle ponoći. Svaku ulaznicu neophodno je aktivirati uz pomoć besplatne eFinity mobilne aplikacije. 

Više informacija o festivalu, proceduri ulaska i ulaznicama je na sajtu musicweek.rs 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ŠOK: Argentinu izbacuju sa Svetskog prvenstva, Mesi ostaje bez Mundijala?! Veliki skandal potresa zemlju!