ОДБИЛИ 227 МИЛИОНА ЕВРА: Кејн неће прећи из Тотенхема у Реал Мадрид
22. 01. 2018. у 18:35
"Краљевски клуб" је у намери да реновира тим и створи нове "галактикосе" издвојио фантастичну суму за енглеског репрезентативца, међутим, мораће да се окрене неком другом шпицу
СВЕТСКИ рекорд Нејмара од 222 милиона евра приликом преласка из Барселоне у ПСЖ могао је да буде оборен овог јануара, а померање границе је спречио Тотенхем. Како пише "Мундо депортиво", Реал је понудио "певцима" 227 милиона за голгетера Харија Кејна, али је одбијен.
"Краљевски клуб" је у намери да реновира тим и створи нове "галактикосе" издвојио фантастичну суму за енглеског репрезентативца, међутим, мораће да се окрене неком другом шпицу. Став Тотенхема је јасан - Кејн није на продају.
- Немамо намеру да се одрекнемо Кејна - изјавио је менаџер Тотенхема Маурисио Покетино. - Постоје гласине да ћемо га продати, али о томе стварно не желим да причам. Нећу да се конференције за медије нашег клуба претворе у коментарисање медијских спекулација.
Кејн (24) је постигао 21 гол ове сезоне у Премијер лиги за Тотенхем, чији је члан од 11. године.