ОДЛОЖЕНО СУЂЕЊЕ КРЕАТОРУ: Костић се отровао храном, па није дошао на главни претрес

Ј. Д. Љ.

13. 11. 2018. у 13:30

Одложено суђење модном креатору Дарку Костићу јер се није појавио на заказаном главном претресу

ОДЛОЖЕНО СУЂЕЊЕ КРЕАТОРУ: Костић се отровао храном, па није дошао на главни претрес

Дарко Костић, Фото: Н. Фифић

У ТРЕЋЕМ основном суду у Београду у уторак је одложено суђење модном креатору Дарку Костићу јер се он није појавио на заказаном главном претресу.

Његов адвокат обавестио је суд да је Костић болестан, да има стомачних проблема, да се највероватније отровао храном и да због тога није могао да дође.

Суђење је одложено за 5. децембар, а суд је наложио оптуженом Костићу да у року од три дана достави лекарску документацију или ће у противном бити наложено његово принудно довођење

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ - Одложено суђење креатору: Костићу данас уручена оптужница

Подсетимо, модни креатор терети се за два кривична дела недозвољене полне радње и једно дело омогућавања уживања наркотика у његовом стану.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Коментари (6)

Деки

13.11.2018. 14:01

Ахахахаха, па зар то пролази и на суду? Омиљена дисциплина у школи, на послу, али суд...

citalac

13.11.2018. 16:50

@Деки - to je najbolji izgovor, imati proliv ili povracanje, doktori ne traze da se to radi pred njima. jadan izgovor, ali se sigurno cesto koristi i za ozbiljnija sudjenja., cak i za ratne zlocine!

Goran

13.11.2018. 17:14

zar nije u zatvoru?Da li je moguce da se brani sa slobode posle dva istovetna krivicna dela?