Хендерсон неизвестан за полуфинале са Хрватском

Тањуг

09. 07. 2018. у 09:28

Фудбалер Енглеске има проблеме са повредом задње ложе и до среде ће реадити по посебном режиму

Хендерсон неизвестан за полуфинале са Хрватском

Џордан Хендерсон Фото: Тањуг/AP Photo/Alastair Grant

Фудбалски репрезентативац Енглеске Џордан Хендерсон због повреде неизвестан је за полуфинале Мундијала против Хрватске.

Везиста Ливерпула вуче повреду задње ложе са тренинга и до среде радиће по посебном режиму како би медицински тим покушао да га опорави, јавља енглески Скај Спорт.

Хендерсон је на турниру у Русији одиграо четири утакмице (одмарао против Белгије јер је играо други тим), а само је у последњој против Шведске (2:0) изашао из игре седам минута пре краја.

Поред њега на повреду се жали и даље нападач Џејми Варди који је пропустио четвртфинале са Швеђанима.

Са друге стране, ни Хрватска није без проблема јер повреду има Шиме Врсаљко, а многи играчи жале се и на умор после две утакмице у низу које су прошли на пенале против Данске и Русије.

Полуфинале између Хрватске и Енглеске игра се у среду у 20 сати на стадиону Лужњики у Москви.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације